BACKUP & REPLICATION

2X VM Yedekleme Hızı

10X Yedekleme Boyutu Azaltma

%97.3 Memnun Müşteri

NAKIVO Backup & Replication, veri koruma performansını artırmanıza, güvenilirliği artırmanıza, kurtarmayı hızlandırmanıza ve zamandan tasarruf etmenize olanak tanıyan kapsamlı bir özellik seti sunar.

Veri Koruması

VMware, Hyper-V veya AWS ortamları için, aracısız, görüntü tabanlı, uygulamaya duyarlı yedekleme ve çoğaltma

Yedekleme Boyutu Azaltma

Takas dosyalarının ve bölümlerinin otomatik olarak dışlanması, global yedekleme tekilleştirme, ayarlanabilir yedekleme sıkıştırması

Veri Kurtarma

VM'lerin, dosya / klasörlerin, MS Exchange nesnelerinin, MS SQL nesnelerinin ve Active Directory nesnelerinin anında kurtarılması

Performans

CBT / RCT, LAN içermeyen veri aktarımı, dahili ağ hızlandırması ile artan yedekleme; NAS'a yüklendiğinde 2 kata kadar performans artışı

Güvenirlik

Yedek Kopyaların ,VM'lerin ekran görüntüleri anında doğrulama

Felaket Kurtarma

Otomatikleştirilmiş VM yük dengeleme ve yedekleme.

NAS'a Dayalı VM Yedekleme Uygulaması

Yedekleme yazılımı, donanım, depolama, veri tekilleştirme ve bulut yedeklemeyi birleştiren hepsi bir arada, yüksek performanslı bir VM yedekleme aygıtı oluşturmak için NAKIVO Backup & Replication'ı bir QNAP, ASUSTOR, Synology veya Western Digital NAS sunucusuna kurun.

Güçlü VM Yedekleme

NAKIVO Backup & Replication ile, VM'lerinizi istediğiniz şekilde koruyabilirsiniz: yerel olarak, site dışı ve herkese açık bulutları yedekleyin.

NAKIVO Backup & Replication, tüm yedeklemelerin tutarlı olmasını sağlayarak Oracle, MS Exchange, Active Directory, MS SQL, MS SharePoint, Oracle ve diğer uygulamaları veya veritabanlarını destekler. Ayrıca, ürün, tüketilen depolama alanını azaltmak için Microsoft Exchange ve SQL günlük dosyalarını da kırpabilir.

Varsayılan olarak, tüm VM yedekleme işleri sonsuza kadar artar ve yalnızca değiştirilen verileri yedekleme deposuna aktarır. Bu, VM yedeklemesini önemli ölçüde hızlandırır ve ağ yüklerini azaltır. NAKIVO Backup & Replication, VMware’in Değişen Blok Takibi (CBT) ve Hyper-V’in Esnek Değiştirme Takibi (RCT) teknolojilerini kullanarak, son işten bu yana hangi verilerin değiştirildiğini hızlı bir şekilde tanımlayabilir. Her bir sanal makine yedeklemesi için, Büyükbaba-Baba-Oğul (GFS) politikasına göre günlük, haftalık, aylık ve yıllık bazda döndürerek 1000'e kadar kurtarma noktası kaydedebilirsiniz. Daha fazla güvenlik için, NAKIVO Backup & Replication verilerinizi AES-256 standardını kullanarak uçuş ve dinlenme sırasında şifreleyebilir.